Wind- en waterdicht outdoor jack met een hoog ademend vermogen, getapete naden en een afneembare, verstelbare en waterdichte capuchon met versterkte rand voor een perfecte pasvorm.
Vele praktische zakken inclusief waterdichte binnenzak, zakken uitgevoerd waterafstotende ritsen, voering met High-Vent™ mesh voor extra comfort.
Ventilatie openingen met rits aan beide zijden onder de oksels voor extra ventilatie.
Mouwopening verstelbaar met klittebandsluiting.
Kleurcombinatie groen/donkergroen
Laatste maten, OP=OP
Stof 100% nylon
Voering 100% polyester
Waterafstotende ritsen
Kleur groen/donkergroen
Waterkolom 6.000mm
Ademend 14000gr/m/24u (ASTM: 6.000 g/m2/24h)
Ideaal te combineren met de broek Wildmark Active 5056
Materiaal | |
Materiaal buitenstof: | 100% nylon |
Materiaal binnenvoering: | 100% polyester |
Eigenschappen | |
Waterdicht: | Ja |
Waterkolom: | >6.000 mm |
Winddicht: | Ja |
Ademend: | 14.000 g/m2/24h (ASTM: 6.000 g/m2/24h) |
Onderhoud | |
Wasinstructie: | De gebruikelijke wasmiddelen die in een huishouden gebruikt worden bestaan uit verouderde technische en chemische componenten. Deze middelen zijn absoluut niet geschikt voor de moderne technische kleding met een membraan, zij tasten de membraan aan en verhinderen de functie daarvan. Pinewood adviseert daarom de Wash-In-Cleaner 9698 en Wash-In-Waterproofer 9692 te gebruiken voor het wassen en onderhouden van uw membraan kleding. U vindt deze onderhoudsmiddelen onder de categorie onderhoud en reiniging |
Pinewood Jack Wildmark Active 5053
- Merk: Pinewood
- Model: 5053
- Beschikbaarheid: Op voorraad
- €149,95
-
Vanaf €99,95
- Excl. BTW: €82,60
Gerelateerde producten
Pinetech Wash-In-Cleaner 9698
De gebruikelijke wasmiddelen die in een huishouden gebruikt worden bestaan uit verouderde technische..
€9,95 Excl. BTW: €8,22
Pinetech Wash-In-Waterproofer 9692
Om een kledingstuk zowel vuil- als waterafstotend te maken, bevelen wij dit Pinetech Wash-In-Waterpr..
€11,95 Excl. BTW: €9,88