Licht gevoerde wind- en waterdichte jas met een exclusieve uitstraling.
Deze jas heeft verschillende praktische zakken waaronder een dubbele zak aan de voorzijde, radio zak, fleece gevoerde napoleon steekzakken en een grote (tunnel) achterzak.
Afneembare en verstelbare capuchon en gesealde naden.
Gevoerd met High-Ventilation™ net/gaas voor extra comfort, verstelbaar in de taille en onderste zoom.
Behandeld met Bionic Finish® Eco voor extra water- en vuilafstotende eigenschappen.
Kleur Mosgroen of Suede Bruin
Materiaal: 88% polyester, 12% polyamide.
Versterkte stukken van 100% polyamide.
Waterkolom 10.000mm
Ademend 14.000 g/m2/24h (ASTM: 6.000 g/m2/24h)
Werking van een membraan:
Een membraan is een dunne vlieslaag met poriën welke zich tussen de buiten en binnenstof bevindt. De membraan voorkomt dat de binnenstof nat wordt, iedere porie is vele malen kleiner dan een waterdruppel, maar groot genoeg om een waterdampmolecuul door te laten. Zo kan water er dus niet doorheen, maar waterdamp (zweet) wel.
Om een membraan goed z'n werk te laten doen moet er een verschil bestaan in temperatuur en luchtvochtigheid tussen de binnen- en buitenzijde van het membraan. Doordat de lichaamstemperatuur over het algemeen hoger is dan de omgevingstemperatuur, ontstaat in de kleding een iets hogere druk dan erbuiten. Hierdoor wordt de waterdamp naar buiten 'geduwd'. Hoe groter het verschil in temperatuur, des te hoger het ademende vermogen.
Gaat u naar de tropen dan kan het zijn dat de temperatuur buiten uw kleding niet voldoende afwijkt van uw lichaamstemperatuur. In deze gevallen zal transpiratievocht dan ook niet goed kunnen worden afgevoerd, waardoor u nat wordt van de transpiratie.
Materiaal | |
Materiaal stof: | 88% polyester, 12% polyamide, versterkte stukken van 100% polyamide |
Eigenschappen | |
Waterdicht: | Ja |
Waterkolom: | >10.000 mm |
Winddicht: | Ja |
Ademend: | 14.000 g/m2/24h (ASTM: 6.000 g/m2/24h) |
Onderhoud | |
Wasinstructie: | De gebruikelijke wasmiddelen die in een huishouden gebruikt worden bestaan uit verouderde technische en chemische componenten. Deze middelen zijn absoluut niet geschikt voor de moderne technische kleding met een membraan, zij tasten de membraan aan en verhinderen de functie daarvan. Pinewood adviseert daarom de Wash-In-Cleaner 9698 en Wash-In-Waterproofer 9692 te gebruiken voor het wassen en onderhouden van uw membraan kleding. U vindt deze onderhoudsmiddelen onder de categorie onderhoud en reiniging. |
Jas Prestwick Exclusief 5801
- Merk: Pinewood
- Model: 5801
- Beschikbaarheid: Op voorraad
- €199,95
-
Vanaf €179,95
- Excl. BTW: €148,72
Gerelateerde producten
Pinetech Wash-In-Cleaner 9698
De gebruikelijke wasmiddelen die in een huishouden gebruikt worden bestaan uit verouderde technische..
€9,95 Excl. BTW: €8,22
Pinetech Wash-In-Waterproofer 9692
Om een kledingstuk zowel vuil- als waterafstotend te maken, bevelen wij dit Pinetech Wash-In-Waterpr..
€11,95 Excl. BTW: €9,88
Handschoen Samuel fleece 9407
Comfortabele 5-vinger zachte fleece handschoen, geschikt om als onder handschoen te drage..
Vanaf €5,95 Excl. BTW: €4,92
Handschoen fleece 9109
Twee in één Thinsulate® gevoerde fleece handschoen een echte aanrader bij koude handen.Als open ving..
Vanaf €12,95 Excl. BTW: €10,70
Jachthoed 9516
Klassieke, stijlvolle en waterafstotende hoed in modern imitatie suede, geschikt voor zowel jacht al..
Vanaf €39,95 Excl. BTW: €33,02
Broek Finnveden Winter 9080 Mosgroen
Geliefde casual outdoor-broek met een warme geborstelde flanelvoering, voor veelzijdig gebruik in de..
Vanaf €79,95 Excl. BTW: €66,07